Blog

Cover Image

Farby dekoracyjne polecane do ciągów komunikacyjnych

Maj 8, 2024

Wybór odpowiednich farb dekoracyjnych do ciągów komunikacyjnych, takich jak korytarze czy przedpokoje, bywa nie lada wyzwaniem. Właściwy produkt powinien nie tylko świetnie prezentować się na ścianie, ale także być odporny na zabrudzenia oraz łatwy w utrzymaniu czystości. Przedstawiamy dwa rodzaje farb polecanych do tego typu pomieszczeń.

Czytaj dalej

Cover Image

Jak często przemalowywać mieszkanie?

Marzec 19, 2024

Przemalowanie mieszkania to istotny element utrzymania nieruchomości w dobrym stanie. Warto wiedzieć, jak często powinniśmy sięgać po pędzel i farbę, aby nasze wnętrza prezentowały się estetycznie i były przyjazne dla zdrowia. W tym artykule przedstawiamy praktyczne porady dotyczące optymalnego czasu na przemalowanie mieszkania.

Czytaj dalej

Cover Image

Od czego zależy wytrzymałość farb dekoracyjnych?

Styczeń 9, 2024

Wytrzymałość farb dekoracyjnych to kluczowy aspekt, który warto rozważyć podczas planowania remontu. Wiele czynników wpływa na trwałość i jakość farby, a ich znajomość pozwoli na świadomy wybór produktu.

Czytaj dalej

Cover Image

Farby ekologiczne, to znaczy jakie?

Listopad 4, 2023

Pojęcie "farby ekologiczne" staje się coraz popularniejsze, ale co tak naprawdę oznacza? W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pokażemy, dlaczego warto sięgnąć po takie farby.

Czytaj dalej

Cover Image

Jak uzyskać efekt matowej ściany?

Wrzesień 8, 2023

Efekt matowej ściany to jeden z kluczowych trendów w dziedzinie designu wnętrz. Subtelna i jednocześnie elegancka, matowa powierzchnia daje pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Jednak uzyskanie idealnej matowej ściany wymaga odpowiednich farb i technik aplikacji. W tym artykule pokażemy Ci, jak krok po kroku uzyskać efekt matu na ścianach oraz zaprezentujemy bogatą ofertę farb dostępnych w Hurtowni Farb Animir w Poznaniu.

Czytaj dalej

Cover Image

Które farby najłatwiej zmyć ze ścian?

Lipiec 3, 2023

Wybierając farby do malowania ścian swojego domu czy biura, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich estetykę i trwałość, ale także na łatwość w utrzymaniu czystości. Nikt nie lubi plam na ścianach, zwłaszcza gdy są trudne do usunięcia. W tym artykule podpowiemy, które farby są nie tylko bardzo efektowne, ale również niezwykle bezproblemowe podczas ich czyszczenia.

Czytaj dalej